RBD Los mejores
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RBD Los mejores

Najbolji forum o RBD-u
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  RBDRBD  

 

 Najbolja naslov sa novog albuma je???

Ići dole 
+2
Anny 4ever
Kaca 96-ADMIN
6 posters

Koji naslaov na novom albumu vam je najlepsi????
01.Hay que mirar al Sol (Treba da pogledas Sunce)-Dulce
Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_lcap0%Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
02.Yo sí creo en las hadas (Ja verujem u .....)-Anahí
Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_lcap15%Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_rcap
 15% [ 2 ]
03.Quedan los suenos (Ostaju snovi)-RBD
Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_lcap23%Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_rcap
 23% [ 3 ]
04.Nada es imposible (Nista nije nemoguce)-RBD
Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_lcap15%Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_rcap
 15% [ 2 ]
05.Pienso en ti (Mislim na tebe)-Dulce
Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_lcap8%Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
06.Viva la música (Zivela muzika)-RBD
Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_lcap0%Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
07.No me olvides (Neces me zaboraviti)-Maite
Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_lcap15%Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_rcap
 15% [ 2 ]
08.Tras las sombras (Iza senke (msm nisam sigurna u prevod)-RBD
Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_lcap0%Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
09.Hasta el final (Do kraja)-Poncho, Ucker, Chris
Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_lcap0%Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
10.Se me apagó la luz (Ugasilo se svetlo)-Anahí
Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_lcap8%Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
11.Sabrás por qué (Saznaces zasto)-Maite, Dulce
Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_lcap8%Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
12.Adiós (Zbogom)-RBD
Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_lcap8%Najbolja naslov sa novog albuma je??? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 13
 

AutorPoruka
Kaca 96-ADMIN
RBD Administrator
RBD  Administrator
Kaca 96-ADMIN


Broj poruka : 996
Godina : 27
Lokacija : Sa RBD-om zauvek.....
Koliko volis RBD? :
Najbolja naslov sa novog albuma je??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Najbolja naslov sa novog albuma je??? Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.06.2008

Najbolja naslov sa novog albuma je??? Empty
PočaljiNaslov: Najbolja naslov sa novog albuma je???   Najbolja naslov sa novog albuma je??? Icon_minitimeSre Dec 03, 2008 3:55 pm

RECITE.................. Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd-los-mejores.serbianforum.info
Kaca 96-ADMIN
RBD Administrator
RBD  Administrator
Kaca 96-ADMIN


Broj poruka : 996
Godina : 27
Lokacija : Sa RBD-om zauvek.....
Koliko volis RBD? :
Najbolja naslov sa novog albuma je??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Najbolja naslov sa novog albuma je??? Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.06.2008

Najbolja naslov sa novog albuma je??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja naslov sa novog albuma je???   Najbolja naslov sa novog albuma je??? Icon_minitimeSre Dec 03, 2008 3:56 pm

Meni Quedan los suenos, Nada es imposible, No me olvides i Sabras porque, a vama????
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd-los-mejores.serbianforum.info
Anny 4ever
.::Anahi fan::.
.::Anahi fan::.
Anny 4ever


Broj poruka : 556
Godina : 29
Lokacija : Sa AnNy & PoNcHoM 4EvEr
Koliko volis RBD? :
Najbolja naslov sa novog albuma je??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Najbolja naslov sa novog albuma je??? Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.10.2008

Najbolja naslov sa novog albuma je??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja naslov sa novog albuma je???   Najbolja naslov sa novog albuma je??? Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 12:55 am

Yo sí creo en las hadas,Quedan los suenos ,Se me apagó la luz ,Pienso en ti ,No me olvides...
Nazad na vrh Ići dole
mrkvili
Pocinjes da slusas njihove pesme
Pocinjes da slusas njihove pesme
mrkvili


Broj poruka : 123
Godina : 33
Lokacija : Becej
Koliko volis RBD? :
Najbolja naslov sa novog albuma je??? Left_bar_bleue60 / 10060 / 100Najbolja naslov sa novog albuma je??? Right_bar_bleue

Datum upisa : 09.11.2008

Najbolja naslov sa novog albuma je??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja naslov sa novog albuma je???   Najbolja naslov sa novog albuma je??? Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 4:03 pm

Nada es imposible
Nazad na vrh Ići dole
May ~@DMIN~
RBD Administrator
RBD  Administrator
May ~@DMIN~


Broj poruka : 494
Godina : 28
Lokacija : sa RBD
Koliko volis RBD? :
Najbolja naslov sa novog albuma je??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Najbolja naslov sa novog albuma je??? Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.10.2008

Najbolja naslov sa novog albuma je??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja naslov sa novog albuma je???   Najbolja naslov sa novog albuma je??? Icon_minitimePon Dec 29, 2008 2:35 pm

ADIOS
Nazad na vrh Ići dole
http://www.krasivajelena.big-forum.net
lepotica
Prvi put cujes za grupu RBD
Prvi put cujes za grupu RBD



Broj poruka : 36
Koliko volis RBD? :
Najbolja naslov sa novog albuma je??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Najbolja naslov sa novog albuma je??? Right_bar_bleue

Datum upisa : 30.12.2008

Najbolja naslov sa novog albuma je??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja naslov sa novog albuma je???   Najbolja naslov sa novog albuma je??? Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 4:51 pm

quedan los suenos
Nazad na vrh Ići dole
__Anahi***Barbie__
Prvi put cujes za grupu RBD
Prvi put cujes za grupu RBD
__Anahi***Barbie__


Broj poruka : 52
Godina : 28
Lokacija : U svetu Barbika sa Anny...Anny es mi idolo..!
Koliko volis RBD? :
Najbolja naslov sa novog albuma je??? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Najbolja naslov sa novog albuma je??? Right_bar_bleue

Datum upisa : 03.06.2009

Najbolja naslov sa novog albuma je??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja naslov sa novog albuma je???   Najbolja naslov sa novog albuma je??? Icon_minitimeSre Jun 03, 2009 6:30 pm

Yo sí creo en las hadas,Quedan los suenos ,Se me apagó la luz ,Pienso en ti ,No me olvides... Wink Najbolja je
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najbolja naslov sa novog albuma je??? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolja naslov sa novog albuma je???   Najbolja naslov sa novog albuma je??? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najbolja naslov sa novog albuma je???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RBD Los mejores :: BIENVENIDO :: Glasanja vezana za RBD-
Skoči na: